Визначали найсумлінніших платників податків на Одещині

Дата публикации: 05.07.2018 11:53:36

3 липня в приміщенні ТВ ВГО АППУ в Одеській області відбулося засідання обласної Рейтингової комісії з визначення переможців 1-го туру Національного рейтингу "Сумлінні платники податків" за підсумками 2017 року.

До складу Рейтингової комісії увійшли представники обласних територіальних відділень Асоціації платників податків і Державної фіскальної служби, Офісу великих платників податків, Держаудитслужби, Обласної державної адміністрації, місцевих органів влади, інших недержавних громадських організацій, ЗМІ.

Голова Ради Одеського територіального відділення АППУ Володимир Мазарак нагадав, що вже шостий рік поспіль Всеукраїнська громадська організація "Асоціація платників податків України" разом з ДФС та обладміністраціями відзначає найкращі здобутки національного підприємництва, його соціальну спрямованість. Заступник начальника ГУ ДФС в Одеській області Анатолій Бондаренко зазначив, що це гарна нагода для держави подякувати тим, хто своєю сумлінною працею та винахідливістю наповнює державний бюджет, надає робочі місця, зміцнює добробут українців.

Цього року в конкурсі прийняло участь більше 60 юридичних осіб - малих, середніх та великих підприємств - в 11 галузях-номінаціях. В результаті бурхливого обговорення було прийнято рішення відкликати ряд заявок в декількох номінаціях в зв'язку з невідповідністю заданим критеріям. Найважливішим важелем комісія вважала кількість робочих місць та середню зарплату по підприємству. Враховувалась також своєчасність сплати податків. Остаточно переможці будуть визначені до 7 липня.