Продовжуємо успішно розпочате

Дата публикации: 14.04.2016 14:45:36

На виконання Меморандуму про співпрацю Асоціація платників податків спільно з Державною фіскальною службою України в Одеській області провели черговий семінар з актуальних питань оподаткування. Сьогодні платники податків мали змогу отримати відповіді на свої хвилюючі запитання "з перших рук" - від найкращих фахівців ДФС у сфері податку на прибуток, ПДВ, оподаткування фізичних осіб, місцевих платежів, акцизів, та розрахунків з Пенсійним фондом.

Семінар відкрив Голова ради Територіального відділення в Одеській області, Віце-президент Асоціації Володимир Мазарак. Він сповістив про діяльність та поточні справи Асоціації: про зареєстровану петицію щодо подання кандидатури Президента Ассоціації Грігола Катамадзе на посаду Голови фіскальної служби, про наміри стосовно візиту делегації представників Асоціації до Грузії для обміну досвідом, про проекти посильної допомоги бійцям та жителям зони АТО. Володимир Петрович також розповів членам Асоціації про прояви недобросовісної "конкуренції" з боку окремих громадських об'єднань та застерег від дій, що можуть привести до правопорушень.

Заступник начальника ГУ ДФС в Одеській області Анатолій Бондаренко у своєму виступі підкреслив, що співпраця з Асоціацією дозволяє тримати оперативний зворотній зв'язок з платниками податків з метою підвищення якості обслуговування, а платники, звертаючись до Асоціації, мають змогу отримувати узгоджені відповіді на свої практичні запитання.

В семінарі прийняли участь більше ста фізичних та юридичних осіб всіх категорій платників податків міста та області.