Відбулися чергові звітно-виборчі загальні збори

Дата публикации: 26.10.2012 10:41:54

25 жовтня відбулися чергові звітно-виборчі загальні збори членів АППУ, що обліковуються за територіальним відділенням в Одеській області. На зборах були присутні 226 членів, 28 з яких представляли районні та міжрайонні місцеві відділеня АППУ в області. Перед присутніми виступив Голова Державної податкової служби в Одеській області Олександр Чернобай, який зазначив необхідність подальшого розвитку діалогу з громадськістю та подякував голові Ради територіального відділення АППУ Володимиру Мазараку за плідну співпрацю у напрямку підвищення податкової культури серед платників податків.

Під час засідання голова Ради відділення Володимир Петрович Мазарак вручив окремим членам Асоціації відзнаки та нагороди від Президента АППУ Валентини Арбузувої "за сумліннисть у сплаті податків, утвердження нових стандартів ведення бізнесу, активну соціальну позицію та вагому участь у роботі Асоціації". Серед нагороджених: ТОВ "Трансінвестсервіс" (генеральний директор – Ставніцер Андрій Олексійович), ТОВ "Промислово-торгівельна компанія ШАБО" (голова правління - Іукурідзе Важа Георгійович, директор - Павленко Петро Петрович), приватний підприємець Кушнір Фіана Давидівна.

Учасники зборів визнали роботу керівних органів відділення задовільною. Головою Ради відділення був переобраний Мазарак В.П. В цей день також відбувся щоквартальний семінар з актуальних питань оподаткування для платників податків - членів Асоціації, на якому фахівці відділення висвітлювали питання щодо змін у податковому законодавстві відносно сплати ПДВ та інші.

Дод. див.: "Платить налоги — престижно", Вечврняя Одесса №162 (9688) // 30 октября 2012 г.

Фото В.Тенякова