Сумлінні платники податків - 2012

Асоціація платників податків України продовжує активно працювати над створенням сприятливих умов для подальшого розвитку підприємництва та налагодження взаємовигідної співпраці між бізнесом та державою. Тому уже третій рік поспіль виступає організатором Рейтингу «Сумлінні платники податків».

Основною метою Рейтингу є, в першу чергу, відзначення на державному рівні кращих здобутків юридичних осіб – платників податків, посилення їх ролі та авторитету у житті країни.

Підвищення загальної культури сплати податків, утвердження серед людей духу підприємництва – є також одним з основних завдань, яке ставить перед собою організатор Рейтингу. Адже, отримавши звання сумлінного платника податків, підприємство, крім популяризації на власному прикладі чесного і прозорого ведення бізнесу, також отримує суспільне визнання, вдячність держави за належне виконання своїх податкових зобов'язань, а також публічно закріплює свій статут надійного бізнес-партнера

Тобто за останні три роки Всеукраїнський Рейтинг «Сумлінні платники податків»став не тільки популярним, а й довів необхідність свого існування.

Рейтинг проводиться у два конкурсні тури. Перший – на обласному (регіональному) рівні, другий тур – на всеукраїнському рівні.

Цьогорічна кампанія Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків» за підсумками минулого року розпочинається 4 лютого 2013 року і триватиме до 11 березня 2013 року. У цей день завершиться прийом заявок на участь у Рейтингу.

Другий тур триватиме до кінця квітня, під час якого відбуватиметься визначення переможців на регіональному рівні та проводитимуться церемонії нагородження переможців в областях.

Фінальна урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського Рейтингу «Сумлінні платники податків-2012» пройде 23 травня 2013 року в концерт-холі «Фрідом» у місті Києві.

Умовами участі у Рейтингу є відсутність податкового боргу, наявність статусу юридичної особи, платника податку на прибуток підприємства та відсутність порушень податкового законодавства, доведених у судовому порядку.

Важливо, що участь у конкурсі є безкоштовною!

Детальніше з умовами участі у Рейтингу, його номінаціями та категоріями, а також критеріями оцінювання переможців можна ознайомитися на сайті www.sppu.org.ua у розділі «Про Рейтинг».