Результати звітно-виборчої конференції

Дата публикации: 11.04.2018 16:15:50

10 квітня члени ТВ ВГО АППУ в Одеській області провели свою позачергову звітно-виборчу конференцію, де затвердили новий склад Ради.

Головою Ради було обрано члена Асоціації Немодрук Наталлю Павлівну. Наталля Немодрук є експертом з ціноутворення, відомим своєю діяльністю на державних і громадських посадах, зокрема як начальник Державної інспекції з контролю за цінами та керівник громадської організації "Громадській нагляд за тарифами та цінами". У своїй промові Наталля Павлівна закликала всіх до співпраці, запропонувала членам щиро висловлювати свої очікування щодо роботи відділення.

Екс-голова Володимир Мазарак залишається віце-презиентом Асоціації і виконує обов'язки виконавчого директора територіального відділення. У своєму виступі Володимир Петрович надав присутнім вичерпний звіт про роботу відділення протягом минулого року, виділив досягнення та недоліки, окреслив потенційни виклики та можливості для відділення та Асоціації в цілому на майбутній період. Президент ВГО АППУ Грігол Катамадзе в своєму виступі подякував партнерам Асоціації та наголосив про необхідність створення більш гнучкої податкової системи та виділення з податкової служби окремого органа з запобігання економічним злочинам. Він висловив занепокоєння з приводу частих випадків зловживань у вигляді необгрунтованного блокування податкових накладних, закликав до конструктивного діалогу між бізнесом та владою і нагадав членам про наявність в Асоціації експертів з трансфертного ціноутворення. На конференції були присутні представники територіальних відділень державних органів, з якими Асоціація тісно співпрацює, громадські діячі, журналісти, члени Асоціації. Заступник начальника Головного управління ДФС в Одеській області Анатолій Бондаренко запевнив присутніх, що управління і надалі буде приймати активну участь у заходах Асоціації, націлених на роз'яснення податкового законодавства і сумлінну сплату податків. Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов у якості члена Ради відділення закликав Асоціацію стати "швидкою економічною допомогою" для платників, особливо в умовах адміністративно-територіального реформування. Він висловив сподівання про участь Асоціації в громадскому контролі над цінами та монополіями.

Члени Асоціації подякували головній дирекції та територіальному відділенню в Одеській області за захист інтересів сумлінних платників податків та термінове і остаточне вирішення проблемних питань законним шляхом. Особливо - за участь у справі кожного члена, незважаючи на "розмір" та "якість".

Виступили члени Асоціації: директор спільного українсько-датського підприємства "BIIR Ukraine" Дінара Акжигітова та приватний підприємець Ірина Соколова.

По теме: