Привітання Голови Ради ТВ ВГО АППУ в Одеській області

Дата публикации: 12.04.2018 15:11:26

Шановні члени Асоціації платників податків!

Хочу висловити вам щиру подяку за довіру і обрання мене Головою Ради територіального відділення в Одеській області!

Зобов'язуюсь стояти на захисті законних прав та інтересів платників податків - членів Асоціації, дослухатись до ваших потреб, сумлінно виконувати свої обов'язки.

Зараз, як ніколи, наша молода демократія потребує захисту від монопольного свавілля, економіка країни - дбайливого ставлення, а громадський рух - негайного оновлення.

Я маю досвід державної служби і громадської роботи у сфері ціноутворення, знайома з актуальними проблемами платників податків. Буду покладати зусилля для подолання надмірного податкового та адміністративного тиску держави, протиправних дій з боку її представників.

У найближчий час ми відновимо роботу консультативного відділу з метою надання нашим членам якісної правової допомоги. Ми плануємо і маємо можливість надавати громадам та об'єднанням економічно обгрунтовані розрахунки комунальних тарифів. Будемо продовжувати вирішувати ваші питання на громадських радах та колегіях при державних органах.

Вважаю все це можливим досягти, коли ми будемо діяти разом. Сподіваюсь на вашу активну участь в житті Асоціації. Завжди рада почути від вас ваші побажання, очікування та думки!

З повагою до вас,

Голова Ради ТВ ВГО АППУ в Одеській області

Наталія Немодрук