Обговорюємо податкова реформу

Дата публикации: 03.11.2015 11:06:53

30 жовтня поточного року в рамках круглого столу «Податкова реформа 2016 - фіскальна лібералізація» Асоціація підтримала проект закону № 3357 про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податкової лібералізації від Комітету з питань податкової та митної політики в частині зменшення податкового навантаження на фонд оплати праці до 30%, податку на прибуток до 15%, ПДВ до 15%, податку з ФОП до 10% та єдиного соціального внеску до 20%. Принципово правильною є ідея створення реєстру на бюджетне відшкодування ПДВ.

На основі цього законопроекту, шляхом дискусій і компромісу можна прийти до суттєвої, кардинальної податкової реформи, яка дасть можливість зовсім по-іншому зажити українському бізнесу і українській державі.

Асоціація закликає представників бізнес середовища, громадські організації, експертів та фахівців регіону обговорити запропоновані Комітетом Верховної Ради України з питань податкової та митної політики податкові зміни і надати свої зауваження та пропозиції, а також своє бачення щодо підтримки чи необхідності доопрацювання проекту до 12 години 10 листопада п.р. на нашу електронну адресу.

19 листопада 2015 р. на 2-му етапі позачергового X З'їзду позиція ВГО «Асоціації платників податків України» щодо Концепції податкової реформи буде представлена на розсуд делегатів з усієї України.