Нова якість семінарів

Дата публикации: 08.09.2015 15:57:07

  • Територіальне відділення Асоціації платників податків України в Одеській області продовжує свою активну діяльність у напрямку масово-роз’яснювальної та навчально-консультативної роботи серед платників податків. З метою поширення інформації про зміни податкового та митного законодавства, його практичного застосування, та підвищення рівня податкової культури серед підприємницького кола в цілому, в серпні поточного року тервідділення провело, загалом:три семінари-практикуми з основним питанням щодо електронного адміністрування ПДВ та змін в оподаткуванні ПДВ;
  • корпоративний семінар для підприємств в галузі будівництва та ремонту доріг щодо змін податкового законодавства в ІІ півріччі 2015 року, а також актуальних для галузі питань оподаткування та обліку.

За активної участі ГУ ДФС в Одеській області в м. Ізмаїл відбувся виїзний семінар для платників податків півдня області - Ізмаїльського, Кілійського, Ренійського та Болградського районів - на тему "Електронне адміністрування з 1 липня 2015 року, зміни в оподаткуванні ПДВ. Актуальні питання з податку на прибуток та ЄСВ".

Основним завданням семінару було надання консультативної допомоги в частині застосування на практиці вимог нормативних актів. Проведенню семінару активно сприяла Ізмаїльська ОДПІ, яка надала перелік питань, що є найбільш актуальними для платників даного регіону та потребували негайного розгляду.

Також були розглянуті питання використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО) платниками єдиного податку ІІ та ІІІ груп, питання стосовно нової форми звіту з ЄСВ, а також питання, що виникли з 1 липня 2015 року після включення пива до переліку алкогольних напоїв.

Учасники семінару отримали кваліфіковані та змістовні відповіді на свої запитання. А податківці у свою чергу зазначили, що такі заходи поліпшують обізнаність платників та сприятимуть сумлінному виконанню податкових зобов’язань, усуненню непорозумінь і конфліктів з фіскальною службою.