Асоціація зближує платників і податківців

Дата публикации: 05.02.2016 10:07:13

Владимир Мазарак и Дмитрий Хондусенко на открытии совместного семинара ТВ АППУ и ГУ ДФС в Одесской области

Вчора відбувся черговий семінар зі змін податкового законодавства, що введено в дію з початку 2016 року. Семінар був проведений Територіальним відділенням Асоціації платників податків за значної підтримки Головного управління ДФС в Одеській області.

Семінар відбувся в новому фоматі. Вперше учасники семінару мали змогу в довірливій атмосфері задати хвилюючі питання найкращим фахівцям Державної фіскальної служби. Були розглянуті зміни в оподаткуванні прибутку, доданої вартості, доходів фізичних осіб, а також спірні питання адміністрування, декларування, ліцензування, застосування спрощеної системи, сплати акцизного податку, податку на землю та рентних платежів. Відкриття семінару відбувалось за участі Голови Ради Територіального відділення Асоціації Володимира Мазарака і заступника начальника ГУ ДФС в Одеській області Дмитра Хандусенка.

Такі семінари є одним з пунктов діючого меморандуму між АППУ та ДФС про партнерство заради злагоди. Від імені своїх членів Асоціація висловлює щиру подяку керівництву і фахівцям фіскальної служби а також сподівається на продовження співпраці.

См. также: "Плательщики хотели знать", Вечерняя Одесса №15 (10276) // 09 февраля 2016 г.

Конференц-зал санатория "Белая Акация"