Про нас

Територіальне відділення Всеукраїнської громадської організації "Асоціація платників податків України" в Одеській області (скорочено - ТВ ВГО АППУ) було створене на початку 2011 року на базі обласної громадської організації, заснованої ще в 1998 році.

Головою метою Територіального відділення є захист прав та законних интересів платників податків, членів Асоціації. В своїй діяльності відділення керується Статутом АППУ і Положенням про ТВ ВГО АППУ в Одеській області. Основні напрямки діяльності:

    1. освітньо-роз'яснювальна робота з платниками, тобто - надання консультацій, проведення семінарів, розробка та розповсюдження публікацій, інформаційних буклетів, т.і.;
    2. моніторинг громадської думки щодо оподаткування і адміністрування податків, забезпечення зворотнього зв'язку та розробка пропозицій щодо вдосконалення законодавства;
    3. відстоювання законних вимог платника податків у спорах з державними органами: складання та подання скарг і заперечень на акти перевірок, участь у розгляді в складі Кофліктних комісій, представництво в суді.

Територіальне відділення в Одеській області налічує сотні членів - фізичних та юридичних осіб, підприємств, організацій різної форми власності, та надає тисячі консультацій на рік з питань сплати податків. Створені та працюють місцеві відділення в Білгород-Дністровському, в Приморському районі міста Одеси, та міжрайонне Південно-регіональне місцеве відділення Одеської області.

На виконання Меморандуму податкових відносин між ВГО АППУ та ДФС України, Територіальне відділення в Одеській області склало відповідний Меморандум про співпробітництво з Головним управлінням та Митницею Державної фіскальної служби в Одеській області, а також розробило План спільних дій з Одеським управлінням Офісу великих платників податків.

На добровільних засадах Територіальне відділення підписало Меморандум взаємовідносин та розробило подібний план спільних дій з Одеською обласною державною адміністрацією, а також уклало угоди про співпрацю з Федерацією професійних спілок Одеської області та Одеською обласною організацією роботодавців півдня України.

Територіальне відділення приймає активну участь у роботі місцевих дорадчих органів. Представники відділення входять до складу колегій та громадських рад при територіальних органах Держаудиту, ДФС та ОДА.

Ми підтримуємо дружні робочі стосунки з іншими громадськими організаціями, їх місцевими осередками, серед яких:

  • ГО "Антикорупційний рух півдня";
  • Асоціація ветеранів державної податкової служби України в Одеській області;
  • Асоціація ветеранів спецпідрозділів "К" СБУ:
  • ГО "Ветерани ревізори".

Публікації у ЗМІ:

Про нас (страница со списком из классической версии Google Сайтов)