Новини‎ > ‎

Нагороди знайшли своїх героїв

опубліковано 7 жовт. 2016 р., 11:21 Веб мастер   [ оновлено 21 жовт. 2016 р., 04:06 ]
5 жовтня в конференц-залі санаторію "Біла Акація" відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Регіонального туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків» за підсумками 2015 року. Кращими платниками року в Одеській області стали 35 підприємств різних сфер діяльності. 

Щорічний Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків» започатковано Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація платників податків України» з метою створення сприятливих умов для розвитку взаємовигідної співпраці між державою та бізнесом та відзначення кращих здобутків платників податків.

На церемонії був присутній в.о. начальника Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін, який привітав Асоціацію платників податків України в Одеській області з 18-річчям з дня заснування і висловив подяку за співпрацю голові ради територіального відділення Володимиру Мазараку.

Нагороди переможцям вручили члени рейтингової комісіїдиректор департаменту фінансів Одеської міської ради Світлана Бедрега і начальник Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у м. Одесі Вікторія Талпа.