Новини‎ > ‎

Володимир Мазарак - лауреат конкурсу "Люди справи"

опубліковано 16 лип. 2012 р., 02:50 Одеське ТВ АППУ   [ оновлено 20 груд. 2012 р., 04:45 ]
1 липня, на території одеського благодійного фонду "Надія. Добро. Добробут" відбулося урочисте нагородження лауреатів конкурсу "Люди справи". Цей захід вже 15 років поспіль проводить газета "Вечірня Одеса" в пам'ять про свого першого редактора Бориса Федоровича Дерев'янка, загиблого в серпні 1997 року від куль найманого вбивці.

За цей час більше 300 чоловік були удостоєні звання "Люди справи" за свою подвижницьку діяльність, за готовність самовіддано служити інтересам суспільства і держави, своїм життєвим прикладом стверджуючи високі моральні та загальнолюдські принципи.

За підсумками 2011 року до вищезгаданого числа лауреатів додалося ще 19 осіб, серед яких був названий Віце-президент Всеукраїнської громадської організациї "Асоціація платників податків України", Голова Ради її територіального відділення в Одеській області Володимир Петрович Мазарак.
Фото Олега Владимирского

Отримуючи нагороду, Володимир Петрович зазначив, що сьогодні Територіальне відділення АППУ в Одеській області налічує 700 юридичних осіб, а це - блізько 100 тисяч працівників. Зрозуміло, що час від часу у підприємств виникають ті чи інші проблемні питання в спілкуванні з КРУ, міліцією, органами влади. - Асоціація платників податків допомагає вирішувати ці проблеми, дуже часто - у взаємодії з газетою "Вечірня Одеса", - підкреслив Володимир Петрович. 

Редактор газети Лариса Григорівна Бурчо також висловила вдячність ТВ АППУ в Одеській області за плідну співпрацю та вручила Володимиру Петровичу головний приз редакційного конкурсу - статуетку "Садівник", що зображає людину-творця, який тримає в руках саджанець дерева.